جزییات خبر

در شش ماه گذشته؛

926 نیروی بومی جذب شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس شدند

(دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۰۹

مدیریت کار و خدمات اشتغال از جذب و بکارگیری 926 نفر نیروی بومی در شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس طی 6 ماه گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، مدیریت کار و خدمات و اشتغال منطقه ویژه پارس ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت نیروهای بومی مستقر در منطقه ویژه پارس اعلام کرد: از زمان تصدی سید پیروز موسوی بر کسوت مدیر عاملی سازمان منطقه ویژه پارس تاکنون 926 نفر از نیروهای بومی در شرکت های مستقر در منطقه ویژه پارس بکارگیری شده اند که این رقم تحولی چشم گیر طی سالهای اخیر در میزان اشتغال نیروهای بومی در منطقه است.
 
این گزارش می افزاید: مجموع نیروهای شاغل در شرکت های مستقر در منطقه 62 هزار نفر می باشد که از این میزان 19 هزار نفر بومی و و 43 هزار نفر از سایر نقاط کشور است.
 
در این گزارش آمده است: هم اکنون میزان اشتغال نیروهای بومی 31 درصد و غیر بومی 69 درصد است که با بکارگیری نیروهای بومی جدید طی شش ماه گذشته (926 نفر)میزان اشتغال این دسته از شاغلان 1/5 درصد از کل و 5 درصد از این میزان در آبان ماه پارسال بهبود یافته است.
 
در پایان این گزارش آمده است :این تعداد از نیروها نیروهای بومی به شرکت های نفت و گاز پارس ،پارس جنوبی،ریتون،اویکو و  پتروشیمی های پردیس، جم،دماوند ،انتخاب،دماوند و پایانه ها و مخازن پتروشیمی معرفی و بکارگیری شده اند.

 

عکس: علی سلیمانی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید