جزییات خبر

امام جمعه عسلویه:

انسجام و اتحاد ما در صف مقاومت بیشتر خواهد شد

(جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸) ۱۶:۱۴

امام جمعه عسلویه گفت: مالک اشترهای زمان در کنار علی زمان ایستاده اند و انسجام و اتحاد ما در صف مقاومت بیشتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس ،حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام سردار سلیمانی اظهار داشت: ایشان سردار دل‌ها بود و برای او غیر از شهادت برازنده نبود. مزد زحمات چندین ساله او در نهایت شهادت بود. آن شهید والامقام به آرزوی دیرینه‌اش رسید.
 
وی اضافه کرد: شهادت سردار سلیمانی دل هر آزاده‌ای را مملو از غم کرد. حیات و زندگی او مایه برکت برای اسلام و مسلمین بود. شهادتش هم به اسلام و مسلمین خدمت خواهد کرد روح مطهر او برای اسلام نورافشانی خواهد کرد.
 
امام جمعه عسلویه بیان کرد: دشمنان بدانند که مالک اشترهای زمان در کنار علی زمان ایستاده اند و جان برکف و آماده نثار جان خویش هستند. در مکتب شهید سلیمانی عزیزان دیگری پرورش یافته اند و ملت و مسئولین ما منسجم‌تر از همیشه در مسیر انقلاب ایستاده اند. اراده ما قوی‌تر می‌شود و ما متوقف نخواهیم شد.
 
هاشمی نژاد تصریح کرد: دشمنان چقدر غلط می‌فهمند از تجربیات شوم و ننگین خود در طول این چهل سال درس نگرفتند. ۷۲ نفر را شهید کردند، نخست وزیر و رئیس جمهور ما را ترور کردند ولی انسجام و اتحاد ما در صف مقاومت بیشتر خواهد شد این ملت ملت عاشورایی است با شهادت شهید سلیمانی راه او بسته نخواهد شد.
 
امام جمعه عسلویه به نقش تأثیرگذار سپاه پاسداران و سپاه قدس اشاره کرد و افزود: سپاه قدس در جنگ دارای عظمت و اقتدار و با مسئولیت بود و دشمن پاسخ کوبنده این عزیزان خواهند دید. خود آمریکایی هم از اقدامات سپاه سخت نگران هستند. قطعاً پاسخ کوبند سربازان علی زمان را خواهند دید. انشاالله ما از رهروان صدیق شهیدان و امثال شهید سلیمانی باشیم.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید