جزییات خبر

قدردانی امام جمعه شهرستان عسلویه از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس/ اشتغال نیروهای بومی در طرح‌های پارس جنوبی جهش مناسبی داشته است

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۶

حجت الاسلام هاشمی‌نژاد، امام جماعت شهرستان عسلویه بوشهر صبح امروز 9 مهرماه در آیین تکریم از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان عسلویه با قدردانی از مهندس موسوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، گفت؛ آمار اشتغال نیروهای بومی در طرح های پارس جنوبی از زمان مدیر عاملی ایشان افزایش ملموسی داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- حجت الاسلام هاشمی‌نژاد، امام جمعه شهرستان عسلویه، در آیین تکریم از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان عسلویه که صبح امروز 9 مهرماه در محل آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد، گفت؛ این نخستین بار در سطح شهرستان است که به همت مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس و صنعت نفت چنین طرحی در این سطح اجرا می‌شود و از این بابت باید قدردان این مدیران دلسوز بود.
هاشمی نژاد ادامه داد، مهم‌تر از این طرح، بحث اشتغال افراد تحت پوشش و نیروهای بومی در شرکت‌های منطقه است که بعد از انتصاب مهندس موسوی به عنوان مدیر عاملی سازمان منطقه ویژه پارس، آمار اشتغال نیروهای بومی جهش مناسبی داشته است.
امام جمعه شهرستان عسلویه با اشاره به اینکه سایر شرکت‌های مستقر در منطقه باید در بحث مسئولیت اجتماعی از سازمان منطقه ویژه پارس الگو گیری کنند، خواهان تعامل بیشتر برخی از شرکت‌های مستقر در منطقه با جامعه پیرامونی شد.

گفتنی است در آیین تکریم از دانش اموزان تحت پوشش کمیته امداد از کمک اهدایی سازمان منطقه ویژه پارس به مبلغ٥ میلیارد ریال شامل لوازم تحریر، کیف و کفش به دانش اموزان تحت پوشش کمیته امداد در چهار شهرستان عسلویه،کنگان ،جم و دیر رونمایی شد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید